Casa Vacanza Graziella

  • 33 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Boedapest te genieten, verblijf in Casa Vacanza Graziella Boedapest appartement, gelegen op 3 km van het Rotsziekenhuis en op 19 minuten loopafstand van het Városliget. Dit appartement is gelegen op maar 1 km verwijderd van Nyugati treinstation en in de buurt van Opera M busstation.

Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

Verrijk uw verblijf met het gemak van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei in dit appartement.

Het appartement ligt op slechts 5 minuten loopafstand van het Poppentheater van Boedapest en bevindt zich in de 07. Erzsébetváros wijk van de stad. Casa Vacanza Graziella appartement ligt op minder dan 500 meter van het Postmuseum, op een paar stappen verwijderd van Kodály körönd metrostation. U kunt ook de Kettingbrug (Kettingbrug) bereiken, binnen 25 minuten wandelafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Vacanza Graziella Boedapest
Inez Home
Mobiele prijsaanbieding

Inez Home

7.0
Goed 4 beoordelingen
60 m van de accommodatie
Izabella Design Loft
Mobiele prijsaanbieding

Izabella Design Loft

9.4
Schitterend 10 beoordelingen
176 m van de accommodatie
Formula1 Hungaroring Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Formula1 Hungaroring Apartment

224 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Casa Vacanza Graziella appartement te vinden?
      Casa Vacanza Graziella appartement is in de 07. Erzsébetváros wijk van de stad gesitueerd, binnen 10 minuten rjden weg van het Rotsziekenhuis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Casa Vacanza Graziella appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Casa Vacanza Graziella appartement zijn onder andere de Kettingbrug (Kettingbrug), het Rotsziekenhuis, het Városliget.
    • Hoeveel kost het om bij Casa Vacanza Graziella appartement te verblijven?
      De huurprijs van Casa Vacanza Graziella appartement is €119.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere New York Cafe en Grand Guri Serhaz restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Vacanza Graziella Boedapest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten